www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Полицията срещу България


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Полицията срещу България
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



На Ботевите тържества във Враца полицията арестувала няколко младежи от БНС заради знамена с изобразени върху тях исторически Български символи - знакът iYi и Розетата от Плиска. Символите според ченгетата били Свастики и хитлеристки символи. Така им бил рекъл вечнопияният министър Гумен Петков. Това са фактите.
Турски, американски и еврейски знамена може. Полумесци, петолъчки и шестолъчки може. Не може само български символи. Утре ще сложат фес върху главата на Ботев от паметника и ще ни обяснят, че това е проява на етническа толерантност. Ей, докъде стигнахме с нашето търпение? Едни наричат Родината ни "Булгейрия", други ни наричат "нация от изроди", трети пикаят въху паметниците на нашите светини, а ние мълчим. Ние продължаваме да вярваме на тая българоубиствена държава, която отдавна вече не е наша. Арестуват в България българи заради използването на български символи, а ние продължаваме да се надяваме, че ще променим нещата по демократичен път. Ами надявайте се, българи. Надявайте се, само накрая да не се наденете!


--------------------
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Това е, защото българите приеха да изповядват бога на евреите - Парите над всичко!!!
Ако беше само толерантност в един момент щеше да се изчерпи....за съжаление проблема е по-сериозен и веднъж избрал да се продаваш и да продаваш другите после няма връщане назад!
Няма бивша курва! А нашата система е изградена и съставена от комунистически курви!

Това съобщение е редактирано от Bell на 4.6.2006, 16:23
PM
Top
Бранникъ
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 401
Дата на регистрация: 26-May 06



Ми чингета бивши комунисти. Това е доста глупаво до си
помислиш IYI за нациски символ.

A.C.A.B smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
?? ??? ?????? ??????? ?? ????, ???????? ?? ???? ????? ???, ??????? ????? ????? ?? ??????? ?? ????? ?? ?????? ????!
PMUsers WebsiteICQ
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Да види човек равини по улиците...ще се справи.Да го нападнат цигани,пак ще се справи.Но ако го нападнат полицаи,да им счупи главите би било най-голямата грешка.А какво би могъл да направи,за да не го пречукат и без това в районното? smil4334aa21c9ca7.gif
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Вижте какво!... и ченгетата са хора, и те имат семейства и нужди - да ядат и т.н. Убедете хората да спрат да дават енергията си за хартийки и да започнат да работят така, че да виждат плодовете от труда си. Който е обезпечен и независим от към храна и елементарни стоки за потребление да излезне и да гори публично пари! Хората трябва да превърнат политиците и полицията в просяци, а не да бъде обратното.
При сегашното положение нещата стоят така: Който плаща обяда, той поръчва музиката. Разбира се, че като им осигуряват храна, къща, кола, дрехи, ток и т.н. тъпите шапчовци ще им играят по свирката.
Нека разсъждаваме върху принципите, а не върху това което дирижира злото, защото така то винаги ще е крачка пред нас.
Единствения проблем хората да се обезпечат е енергията. Намерим ли безплатна енергия планетата ще е свободна.
http://www.imadrugpat.org/books/kniga-solar.zip
PMEmail Poster
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Днес прочетох заглавие във в-к "24 часа" - "Националисти сквернят националния флаг".
Ставаше въпрос за същия скандал, предизвикан от IYI върху трибагреника. Доколкото знам БНС са имали доста проблеми с този символ, който става по-мразен и от свастиката (изпитала съм го на гърба си - имам медальонче с него, както и розета. Като ги носиш повечето хора все едно дявола виждат).
Милиционерите, че са тъпи, тъпи са. На тях каквото им кажат ония от горе и го изпълняват - те са като роботи. Дразня се единствено от зомбираността и наивността на повечето българи днес, които позволяват да ги манипулират с лека ръка, та даже вече имам чувството, че им е и кеф да са кукли на конци. Интересното е, че ако някой носи Всевиждащото око, или пък го сложи на знамето никой нищо няма да му каже. Продават се и Давидови звезди - хората ги носят и им се кефят...
Това е трагедията - не че са ни тъпи полицаите.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Е, не, няма такава кретения като тази на 24 гафа!!!

User posted image
Това е гробът на Великия Кан Кубрат. А тая мръсна измет българофобска трябва да бъде изселена на южния полюс!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Лятото на 2004-та в-к "Съпротива" разобличи Соломон Паси, че сътрудничи на терористите на Заркауи и е пряк виновник за смъртта на двамата шофьори в Ирак. Тогава 168 гафа ни изкараха, че сме защитници на тероризма. Подлостта на тия измекяри не познава граници!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Най-лошото е че обикновените хорица вярват на това, което пишат и казват ционистките медии. Трябва да убедим по-голямата част от хората за това, което наистина става. Така доста от проблемите ще бъдат решени. Въпросът е как? Явно само Интернет пространството и вестниците не стигат.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Според мен в голямата си част нашата борба за България е чрез просвещение. Интернет и печатното издание са само една форма за борба. Добре ще бъде обаче хората да си говорят и обсъждат по между си тези важни теми. Създаването на местни форуми организирани в клубове е добра практика. Защо да не я използваме? Много родолюбци нямат интернет у дома, а и е непосилно за нас вестника да стига до всеки дом. Всеки от нас може да размножава вестника на копир в населеното място където живее. Даже съм съгласен по пощата да взимаме повече броеве и да си ги плащаме, че ще излезе и по-евтино, сигурен съм.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Запознат @ Jun 4 2006, 01:05 AM)
Според мен в голямата си част нашата борба за България е чрез просвещение. Интернет и печатното издание са само една форма за борба. Добре ще бъде обаче хората да си говорят и обсъждат по между си тези важни теми. Създаването на местни форуми организирани в клубове е добра практика. Защо да не я използваме? Много родолюбци нямат интернет у дома, а и е непосилно за нас вестника да стига до всеки дом. Всеки от нас може да размножава вестника на копир в населеното място където живее. Даже съм съгласен по пощата да взимаме повече броеве и да си ги плащаме, че ще излезе и по-евтино, сигурен съм.

По-добре е да увеличим тиража на вестника. Тоя месец съм осигурил отпечатването на 500 броя. Това са ми възможностите.


--------------------
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



А вие защо четете такива вестници, като знаете кой ги пише?
Бел, спри се! Вече започна да говориш глупости! Българите изповядвали бога на евреите?! Кой човек на тази планета не го изповядва? Ако не го бяха изповядвали щеше ли да имаш компютър пред себе си? Така де...
PMEmail Poster
Top
Бранникъ
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 401
Дата на регистрация: 26-May 06



Аз имам IYI и съм си го служил на врата и един, кат вика (и пари да ми дадат няма да си го сложа това.)



Смятай колко са промити мозъците на някой българи smil4334af067a7a3.gif


--------------------
?? ??? ?????? ??????? ?? ????, ???????? ?? ???? ????? ???, ??????? ????? ????? ?? ??????? ?? ????? ?? ?????? ????!
PMUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (Petee @ Jun 4 2006, 01:17 PM)
А вие защо четете такива вестници, като знаете кой ги пише?
Бел, спри се! Вече започна да говориш глупости! Българите изповядвали бога на евреите?! Кой човек на тази планета не го изповядва? Ако не го бяха изповядвали щеше ли да имаш компютър пред себе си? Така де...

Имах нещо съвсем различно предвид! Това, че ползваме пари и тн е една система в , която живеем, но когато казвам "изповядват бога на евреите" имам предвид, че тия хора потъпкват всякакви ценности и биха продали и майка си в името на парите!

Възможно ли е наистина да не си разбрал? smil4334ab7941679.gif

Разбира се точно ти да ми кажеш, че аз говоря глупости си е направо комплимент! smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Елтимир @ Jun 4 2006, 12:05 PM)
QUOTE (Запознат @ Jun 4 2006, 01:05 AM)
Според мен в голямата си част нашата борба за България е чрез просвещение. Интернет и печатното издание са само една форма за борба. Добре ще бъде обаче хората да си говорят и обсъждат по между си тези важни теми. Създаването на местни форуми организирани в клубове е добра практика. Защо да не я използваме? Много родолюбци нямат интернет у дома, а и е непосилно за нас вестника да стига до всеки дом. Всеки от нас може да размножава вестника на копир в населеното място където живее. Даже съм съгласен по пощата да взимаме повече броеве и да си ги плащаме, че ще излезе и по-евтино, сигурен съм.

По-добре е да увеличим тиража на вестника. Тоя месец съм осигурил отпечатването на 500 броя. Това са ми възможностите.

Няма да е зле да е 1000 броя, че някои броеве свършват напълно.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020